sobota, 4 marca 2017

Mikel Black i Bres

Motto: „Biegnę w ciemności próbując złapać moje spadające gwiazdy.” – tekst w jego piosenki pt. Dear world
Imię: Mikel
Nazwisko: Black
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18 sierpnia 1994
Pochodzenie: Dallas, Teksas, Stany Zjednoczone
Pokój: 62
Grupa: II
Poziom: Średnio zaawansowany
Koń: Bres
Głos: Boy Epic
Partner: ---
Aparycja: Jest to chłopak ok. 190 cm wzrostu. Ma nienaturalnie jasne, blond włosy. Jego zniewalające niebieskie oczy współgrają z kolorem oczu jego psa rasy husky – Bastera.
Charakter: Mikel jest typem osoby na wymarciu zdaje się. Ma nienaganne maniery jak przystało na prawdziwego dżentelmena. Zdaje się, że jest człowiekiem opanowanym, lecz tak naprawdę czasem siedzi w nim prawdziwy demon, którego cały czas stara się mieć pod największą kontrolą. Nigdy nie odmówi pomocy, szczególnie uroczej damie. Rzuca czasem dziwnymi uwagami i bywa bardzo uparty, szczególnie kiedy broni własnego zdania. Podobno ciężko zdobyć jego serce i jest oschły jeśli wyczuwa, że znajomość może iść w złym kierunku.
Zainteresowania: Drugą miłością Mikela oprócz koni jest oczywiście sport, bawi się w boksowanie innych dla przyjemności i zabawy. Uwielbia spędzać czas ze swoim psem na długich spacerach, często z nim biega. Dużo śpiewa.
Inne: 1
Mikel ma kilka tatuaży na swoim ciele. Zdarza mu się zapalić, gdy czuje złość.
Kontakt: ReginaNokia
Inne Pupile: Baster


https://33.media.tumblr.com/2c9455a0b23eafedc074f22810e84d62/tumblr_n8a18ySQQX1tcvnopo1_400.gif
Imię: Bres
Płeć: Ogier
Rasa: Czystej Krwi Arabskiej
Data urodzenia: 16 czerwca 2012 (5 lat)
Charakter: Bres jest bardzo spokojnym koniem zważając na fakt iż jest ogierem. Na damy ma długie zęby i nie zwraca na nie większej uwagi. Ma uraz do wyścigów gdyż jako młody koń trenowany pod karierę na torze wyścigowym był katowany przez właściciela – „koń z potencjałem, ale nie ułożony, trzeba zastosować inne środki inaczej nic na nim nie wygramy”. Poprzedniemu właścicielowi zależało tylko na zarobionych dzięki Bresowi pieniądzach, nie na dobru zwierzęcia.
Specjalizacja: Skoki, cross
Umiejętności: Bres potrafi się spłoszyć na widok palcata, nienawidzi różnorodnych „pomocy” dlatego Mikel zmuszony jest jeździć w najbardziej naturalny sposób jak tylko się da. Mimo wszystko chętny do współpracy, szczególnie kiedy wie, że zbliża się pora na cross. Uwielbia biegać.
Właściciel: Mikel Black

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza